کشتی‌های کف‌کش تهدیدی برای زیستگاه‌های دریایی‌اند/ پیگیر تسهیلات تک‌رقمی برای تامین ادوات صیادان هستیم

ناصر شریفی امشب در جمع مردم بندرکنگ اظهار داشت: ایام یک هفته‌ای انتخابات تمام شد و بلافاصله فصل رفاقت و دوستی آغاز شد با عزیزان رقبا تماس گرفتم و از حضورشان تشکر کردم.

وی افزود: قرعه‌ خدمت به نام حقیر افتاده است و به حرمت این ماه، برای توسعه‌ی شهرمان دلهایمان را به هم نزدیک کنیم این ضعف است که امروز سیصد و یا چهارصد دانش آموز بندرکنگی ما  به دلیل کمبود فضای آموزشی، به بندرلنگه می‌روند.
نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به مشکلات مردم کنگ آگاه هستم و زمانی که سمت نداشتم نیز پیگیر مشکلات شماها بودم و استدعا دارم از شما مردم  که با وفاق و همدلی مشکلات را مرتفع کنیم.
شریفی تصریح کرد: آغوش ما برای همه باز است، برای همه آن‌هایی که دلسوز جامعه هستند و قصد خدمت به مردم را دارند، مدیران و مسؤولان در زمینه برطرف نمودن مشکلات آموزشی، بهداشت و درمان مردم کنگ اقدامات لازم را انجام دهند.
وی گفت: کشتی‌های کف‌کش  تهدیدی برای زیستگاه‌های دریایی‌اند، پیگیر تسهیلات تک‌رقمی برای تامین ادوات صیادان هستیم و تنها نماینده‌ای هستم که در این دوره ملاقات خصوصی با ریاست مجلس، دکتر لاریجانی داشتم و از ایشان خواهش کردم نگاه ویژه‌ای به غرب استان هرمزگان داشته باشند.
نماینده مردم شهرستان‌های بستک، پارسیان، بندرلنگه یادآور شد: نمی‌گویم شریفی می‌خواهد شق‌القمر کند زمانی ما موفق می‌شویم که همه وفاق داشته باشیم، پیگیر ترمیم موج‌شکن غربی و توسعه جایگاه پهلو گیری لنج‌های باربری در بندر کنگ هستم و بنا داریم در بندر کنگ نیز دفتر راه‌اندازی کنیم و کارگروهی تشکیل شود تا مشکلات مردم تا حدودی مرتفع شود.
شریفی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی رؤسای ادارات، فرماندار، بخشدار و…قوی باشند دیگر مردم در برطرف شدن بسیاری از خواسته‌های اولیه شان نمی‌مانند.
منبع: خبرگزاری فارسپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *