دوره آموزشی آشنایی با مدیریت فرآیندهای کسب و کار(BPM) در بندر نوشهر برگزار شد

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مدیریت فرآیندهای کسب و کار(BPM) در بندر نوشهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ، حسن یکدله پور با اعلام این مطلب افزود: این دوره آموزشی در راستای بهبود کیفیت و ایجاد تغییر و تحول در فعالیت های سازمانی و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مشتریان در روز سه شنبه ۱۳ تیرماه با حضور مسئولان و کارشناسان اداره کل در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار گردید.
وی همچنین پیاده سازی سیستم هایی مانند IMS,ISMS,HSE وBPM را از دیگر برنامه ها و اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی برای بهبود فعالیت ها و افزایش بهره وری و اثربخشی با تمرکز بر مدیریت فرآیندهای کسب و کار برشمرد .


بر اساس این گزارش، خانم طلوع صارمی از مدرسان اعزامی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در این دوره آموزشی، با اشاره به اصول و ساختار مدیریت فرآیندهای کسب و کار(BPM) ،امکان شناسایی و اصلاح فرآیندها،بهبود فرآیندهای ارتباطی و شناسایی گلوگاه ها،یکپارچه سازی فرآیندها و خدمات و افزایش رضایت مشتریان را از مهمترین مزایای این سیستم عنوان کرد.
وی همچنین ضمن تشریح چالش های کسب و کار در مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی،بر لزوم بازنگری اساسی در نگرش های موجود در این زمینه و انعطاف پذیری در برابر تغییر و تحولات جاری تأکید کرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *