جبارجلیلیان به عنوان مدیرکل جدیدمنابع انسانی و پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد

مراسم معارفه مدیرکل جدید توسعه منابع انسانی و پشتیبانی با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر برگزار و از خدمات چنگیزجوادپور قدردانی شد.
جبار جلیلیان.jpg2
بنا به گزارش رسیده، «محمد سعیدنژاد» مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی براساس حکمی «جبار جلیلیان» را به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.

مدیرکل جدید منابع انسانی و پشتیبانی با بیان اینکه این اداره کل یکی از مهم ترین بخش های سازمان بنادرودریانوردی محسوب می شود، توضیح داد : سطح خدمات و برنامه های توسعه ای اداره کل منابع انسانی متوجه آحاد نیروی انسانی فعال در خانواده بزرگ سازمان بنادر و دریانوردی می شود و هرگونه کوتاهی و یا قصور در این بخش قطعاً بر سایر بخش های عملیاتی و در نتیجه عملکرد این سازمان موثر خواهد بود.

جلیلیان با بیان اینکه به لحاظ استراتژیک بودن بخش منابع انسانی، لازم است برنامه ارتقای این اداره کل تداوم داشته باشد، تأکید کرد: هر کجا رفتم با برنامه بودم و برنامه ها را برای ارائه خدمات ماندگار طراحی می کنم.

این مقام مسئول در سازمان بنادرودریانوردی با اعلام اینکه با آینده نگری کار می کنم ، اضافه کرد : باید هوشمند باشیم، چرا که تنها با آینده نگری است که می توانیم تغییرات اثرگذار و پایدار ایجاد کنیم.

جلیلیان در پایان سخنان خود بیان کرد: آستین هایم را بالا زده ام و آماده انجام هر گونه خدمتی برای حوزه معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی هستم.

در این مراسم «چنگیز جوادپور» نیز با بیان اینکه ذات تغییر و تحول، حرکت رو به جلو است ، پرسنل و خانواده های سازمان را مهم ترین ارباب رجوع بخش اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی برشمرد.

لازم به ذکر است ؛«جبارجلیلیان» همزمان مسئولیت صندوق بازنشستگی ووظیفه مستخدمین سازمان بنادرودریانوردی را نیز بر عهده خواهند داشت.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *