به زودی برنده مزایده بندرشهیدرجایی را اعلام می کنیم

جلیل اسلامی اعلام کرد:
برنده مزایده بندر شهید رجایی را هر چه زودتر اعلام می کنیم.
مهندس اسلامی3
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تاکنون برنده مزایده ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی اعلام نشده و این مهم در حال حاضر در حال گذراندن پروسه قانونی خود است.
جلیل اسلامی ضمن اعلام این خبر گفت: هر گونه گمانه زنی درباره اینکه که چه تعداد از شرکت ها در مرحله نهایی مزایده ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی هستند و یا کدام شرکت برنده مزایده شده است، مبنای درستی ندارد چرا که تاکنون برنده این مزایده اعلام نشده و این مهم در حال حاضر در حال گذراندن پروسه قانونی خود است.
وی در این زمینه تاکید کرد: قطعا نتیجه نهایی همان چیزی است که به صورت رسمی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام خواهد شد.
اسلامی در پاسخ به این سوال که برخی شرکت ها مدعی شده اند برگزاری و روند مزایده با اشکالاتی روبرو بوده است، اظهار داشت: شاید هر شرکتی که در مزایده حضور می یابد، برای خودش تحلیلی از فرآیند آن داشته باشد اما این مزایده هم مانند مزایده های پیشین بر اساس آیین نامه های برگزاری مزایده ها و مناقصه ها برگزار می شود لذا هر متقاضی طبق روال معمول با بررسی شرایط و شروطی که از سوی برگزار کننده اعلام عمومی شده در این مزایده نیز شرکت می کند.
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی همچنین در پاسخ به این شایعه که یکی از شرکت های متقاضی برنده مزایده شده است، گفت: اینکه که گفته شده سازمان بنادر نسبت به شرکتی جهت گیری دارد پیشداوری و نادرست است.
وی زمان اعلام نهایی نتیجه برگزاری مزایده ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی را طی دو تا سه ماه آینده دانست و خاطر نشان کرد: در تلاشیم برنده مزایده بندر شهید رجایی را هر چه زودتر معرفی کنیم.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *