بندرها و فرودگاه های بندرعباس، قشم و هرمز ۳۱ شهریور ماه تعطیل است

مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندر باهنر از تعطیلی ۶ ساعته بندرها فرودگاه های مسافری بندرعباس، قشم و هرمز روز جمعه ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

‘محمد محسنی’ شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: تعطیلی ۶ ساعته از فردا صبح به دلیل برگزاری رژه نیروهای مسلح در آب های نیلگون خلیج فارس اعمال می شود و هیچ ترددی در این بندرها تا ساعت ۱۲ صورت نمی گیرد.
وی افزود: مردم در صورت نیاز برای سفر به جزیره قشم یا بندر عباس می‌ توانند از مسیر جایگزین (بندر پهل خمیر و بندر لافت) استفاده کنند.
مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان نیز گفت: فرودگاه های شهرهای بندرعباس و قشم صبح ۳۱ شهریور ماه به دلیل برگزاری رژه هوایی به مدت سه ساعت تعطیل است.
محمود امانی بنی در جمع خبرنگاران بیان کرد: فردا جمعه زمان پروازها در این فرودگاه ها طی ساعت هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۰و ۳۰ دقیقه به ساعت های دیگر موکول می شود.
وی اضافه کرد: مسافران برای برنامه ریزی سفرها پیش از مراجعه به فرودگاه ها پیام های شرکت های هواپیمایی را مورد توجه قرار دهند و برای اطلاع بیشتر از پروازها با شماره های ١٩٩ و٠٧٦٣٣٦١١٠٢٠ – ٠٧٦٣٣٦١١٠٣٠ در بندرعباس و شماره تلفن های ۰۷۶۳۵۳۳۵۰۰۰ تا ۰۷۶۳۵۳۳۵۰۰۵ تماس بگیرند.
فردا جمعه ۳۱ شهریورماه رژه هوایی به مناسبت سالروز آغاز تهاجم نظامی گسترده رژیم بعث عراق در سال ۱۳۵۹ و آغاز هشت سال جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس بر فراز آب های خلیج فارس و تنگه هرمز در برابر دیدگان نظامیان بیگانه حاضر در منطقه برگزار می شود.
منبع:ایرناپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *