بازدید عفیفی پور مدیرکل بنادرودریانوردی هرمزگان از بنادر مسافری و اسکله های گردشگری جزایر قشم و هرمز

در نخستین روز از فروردین ماه سال ۹۶ مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی سفر یک روزه از بنادر مسافری و اسکله های گردشگری جزایر هرمز و قشم بازدید کرد.


در این سفر مهدی نوفرستی معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، محمد محسنی مدیر اداره بندر شهید باهنر، سید باقر موسوی مدیر اداره بندر قشم و جمعی دیگر از اعضای کمیته حمل و نقل دریایی ستاد تسهیلات سفر استان هرمزگان حضور داشتند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و هیات همراه در ابتدای سفر خود به جزیره هرمز در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و با آرمانهای والای شهدا تجدید بیعت کرد.

عفیفی پور در ادامه ضمن بازدید از بخش های مختلف بندرگاه چند منظوره هرمز از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافران دریایی و گردشگران نوروزی قرار گرفت.

عالی ترین مقام حوزه دریایی و بندری هرمزگان سپس به جزیره قشم سفر کرد و با حضور در بندر شهید ذاکری نحوه خدمات رسانی به مهمانان نوروزی را مورد ارزیابی و پایش قرار داد.

بازدید از اسکله های گردشگری سهیلی و طبل که از روستاهای هدف گرشگری در جوار جنگل حرا محسوب می شوند از دیگر برنامه های این سفر بود.

عفیفی پور در بازدید های میدانی خود از اسکله های گردشگری ضمن گفتگو با مسوولان تعاونی های شناورهای تفریحی بر لزوم رعایت ضوابط ایمنی در کشت های دریایی و استفاده از شناورهای استاندارد تاکید کرد.

بازدید از بنادر پهل و لافت در جزیره قشم و بررسی الزامات ایمنی در عملیات جابجایی خودرهای مسافران دریایی توسط شناورهای لندیگ کرافت پایان بخش برنامه های سفر مدیر کل بنادر و دریانوردی و هیات همراه به بزرگترین جزیره خلیج فارس بود.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *